Taking too long? Close loading screen.

Jak vydělat na Instagramu ještě dnes?

Chcete zjistit jak vydělat na Instagramu? Možná Vás překvapí, že je to jednodušší, než si myslíte. Na Instagramu většina z nás tráví podstatnou část dne, ale jen málokdo z nás je influencer co “zpeněžuje své příspěvky”. K získání finanční odměny za své příspěvky na Instagramu přitom již není potřeba mít profil se statisíci Followers.

Jednoduchým řešením jak vydělat na Instagramu je aplikace Reward, která propojuje firmy s influencery (tedy nyní i s Vámi). V mobilní aplikaci najdete seznam kampaní od menších či větších značek. Vyberete si který produkt či službu chcete pomocí svých příspěvků propagovat a je to.  Minimální množství Followers pro nejmenší kampaně je pouze 100 followerů.

Reward - jak vydělat na Instagramu

Průměrný výdělek uživatelů Reward za propagaci značek na Instagramu činí 6.400 Kč za měsíc. Konečně tak začnete vydělávat na Instagramu i Vy!

Samozřejmě nejdůležitějším kritériem kolik dostanete zaplaceno je počet Followers Vašeho profilu a počet Likes daného příspěvku. Pokud to tedy myslíte s vyděláváním na Instagramu opravdu vážně, doporučujeme Vám využít naše služby pro navýšení Vašich Followers a Likes.

 

Jak tedy Reward funguje?

 

 1. Stáhnete si aplikaci Reward pro iOS či Android.

 2. V aplikaci následně zvolíte kampaň značky, kterou chcete na Instagramu propagovat. Na výběr je od módních značek, přes kosmetické, až po například krmivo pro domácí mazlíčky.

 3. S Vámi vybraným produktem či službou pořídíte co nejlepší příspěvek na Instagram a označíte danou značku.

 4. Jakmile příspěvek zveřejníte na svém profilu, ihned dostáváte zaplaceno. Vaše odměna se odvozuje od počtu Followers Vašeho profilu a počtu Likes, které Váš příspěvek získá.

 5. Po dosažení alespoň 1 000 Kč je možné zažádat o zaslání odměny na Váš bankovní účet.

 

 

 

V aplikaci se každý týden objevují nové a nové kampaně, mezi právě probíhajícími kampaněmi najdete například krmivo pro mazlíčky Brit a Into The Wild či cvičení v ARENĚ Pavly Kladivové.

Doufáme, že jsme Vám pomohli konečně objasnit jak vydělat na Instagramu a pomocí našich Followers a Likes  Vám přejeme co nejvyšší výdělky za Vaše sdílení produktů a služeb.

  Comments

  1. Aplikace je super, jen by to chtělo více nabídek.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *