Taking too long? Close loading screen.

Instagram testuje tagování ve videích

Označit profily vybraných lidí ve videích už nejspíš nebude nemožné. Instagram začal testovat tagování ve videích, což představuje další možnost, jak zvýšit počet zobrazení, interakci lidí a upozornit další uživatele na existenci videa.

Nový nástroj umožní uživatelům označit ve videu své přátele, spolupracovníky či firmy a bude fungovat podobně jako při tagování fotografií. Při kliknutí na malou ikonku dole vlevo se vám zobrazí seznam lidí, které jste označili. Pokud někoho označíte, přijde dotyčnému oznámení.

Doposud lidé tagovali další uživatele pod videem v komentářích, ale tento nový proces bude působit přehledněji a profesionálněji.

Instagram tagOtagovat můžete lidi a spolupracovníky, kteří jsou součástí videa nebo se na něm nějakým způsobem podíleli. Další možností označování pro šíření videa může být i v rámci spolupráce s influencery. Označení dalších uživatelů ve videu podpoří jeho zobrazení a eventuální sdílení.

Zatím není jasné, kdy Instagram funkci zavede a spustí veřejnosti. V současné době ji testuje na malém vzorku uživatelů.

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *